Visureigių testavimo platformos

          „PEAK POINT“ (lt. – piko, viršūnes taškas) unikalios įrangos dėka, turime galimybes sukurti tikrą 4×4 realybės šou, kurios metu galime pademonstruoti kiekvieno 4×4 visureigio ar SUV pravažumo galimybes Jūsų pasirinktoje vietoje, nevažiuojant į tikrą bekelę.

 

Su penkių rampų kompleksu galime pademonstruoti naujų gamintojo įdiegtų technologijų specifiką, visų diferencialų darbo efektyvumą, įkalnės ir nuokalnės įveikimo galimybes, šoninio posvyrio automobilio galimybes, kėbulo ar rėmo standumą ir panašiai. Galime bandyti, demonstruoti, sulyginti ar išrinkti labiausiai tnkamą visureigį tam tikram panaudojimui.

 

Projektų eigoje visureigius gali demonstruoti mūsų instruktoriai, bandyti, partnerių klientai, tobulinami tarnybų ir kiti vairuotojai. Mes visada laukiame naujų iššūkių, esame pasiruošę Jus nustebinti!

ĮKALNĖS RAMPA (Kalno imitacija)

Reguliuojama, metalinė 32-45 laipsnių įkalnė.
Automobilio galimybių ir pravažumo demonstravimas įveikiant įkalnę.

RATŲ SUKIBIMO RAMPA (Slidaus paviršiaus imitacija)

Metalinė, keturių ratų sukibimo rampa su įkalne (vienu tvirto sukibimo ir trimis praslystančiais paviršiais). Automobilio pravažumo, priekinės ir galinės ašies, bei tarpašinio diferencialų blokavimo demonstravimas.

ŠONINIO POSVYRIO RAMPA (Kalno imitacija)

Nereguliuojama, metalinė, 45 laipsnių, 7m. ilgio, šoninio pasvyrimo įkalnė. Automobilio galimybių ir pravažumo demonstravimas, automobiliui pasvirus šonu.

SUPYNIŲ RAMPA (Kalno, nuokalnės imitacija)

Metalinės, 8m. ilgio supynės su centriniu persivertimu. Automobilio įkalnės stabdžių ir nuokalnės įveikimo pagalbininkų, tikslios akseleracijos demonstravimas.

RAMPA KALNELIAI (Gilių duobių imitacija)

Keturių metalinių kalnelių konstrukcijos, sujugtos tarpusavyje.
Automobilio pravažumo, priekinės ir galinės ašies, bei tarpašinio diferencialų blokavimo, kėbulo standumo demonstravimas.

Mūsų klientai

Back to top: